Du er her: Bli fysak-kontakt | Fysak-kontakter

Fysak-kontakter

Oppdatert liste over alle fysak-kontaktene i grunnskolen i Sør-Trøndelag.
For endringer send melding til post@denfysiskeskolesekken.no

Fornavn Etternavn Skole
Grete Asbjørnslett Sørborgen skole
Torgunn Arntsen Oppdal kristne skole
Claes Andersson Tanem skole
Eva Gørild Aftret Selbustrand skole
Stig Asklund Selsbakk skole
Brit Inger Aune Singsås
Knut Arne Bakke Orkanger barneskole
Marthe Bentzen Venn skole
Thor Anders Berget Driva skole
Ann-Kristin Bjørkhaug Gjølme skole
Tor Bjørndahl Rye
Rita Terese Blekesøien Brekkåsen
Ola Brodal Flå skole og barnehage
Tove Bruholt Rennebu
Gunn Heidi Dyrdal Øverbygda
Geir Dønheim-Nilsen Stoksund
Anita Eide Fillan barnehage
Hege benedicte Ekren Eid skole
Richard Enoksen Lilleby
Ulrik Ervik Sistranda
Siri Evjen Tydal
Ingeborg Ulgenes Bjugn
Pål Morten Fossum Rosmælen skole og barnehage
Ståle Garberg Grøtte
Bjørn Granum Vikhammer
Kjersti Granås Vikåsen
Candise Grimstad THIS
Gunnar Sandnes Åset
Siri Mette Haugset Berkåk
Heidi Aune Lundamo
Sigrun Halsen Orkanger
Magne Hvidsten Knarrlagsundet
Anne-Marit Høiseth Stavset
Monica Ingebrigsten Lo
Erik Jakobsen Sør-Roan
Nina Johansen Åsvang
Mari W. Ottesen Ophaug
Johan Sindre Knutsen Soknedal
Lone Kokkvoll Brekken
Endre Kosberg Innset
Tore Krogen Midtbygda
Ole Lian Aune
Bård Lilleberg Gåsbakken skole og barnehage
Ingeborg Lous Hommelvik
Tore Martinsen Evjen
Invild Mathisen Gjølme
Mascha Meland THIS
Kari Anne Myhre Gimse ungdomsskole
Anne Marie Mørtvedt Glåmos
Ivar Nerhoel Orkanger barneskole
Katrine Nicolaisen Grøtte ungdomsskole
Grethe Nordtømme Budal oppvekstområde
Bente Olsen Hovin skole
Anders Reinseth Vollan skole
Vidar Reitan Støren barneskole
Ina Rismark Huseby skole
Hege Robertsen Lønnset barneskole
Håvard Rogogjerd Voll skole Rennebu
Christian Røe Aune barneskole
Invild Rømuld Barman oppvekstsenter Hitra
Kjersti Rønningen Fillan skole
Ellen Mari Rønning Svanem skole
Line Selnes Lade skole
Arild Selvnes Årlivoll skole
Christian Skjesol Oppdal ungdomsskole
Jorid Slåen Lundamo skole og barnehage
Steinar Smevoll Utleira skole
Ståle Stavrum Sveberg skole
Line Stein Seter oppvekstsenter
Anita Stenhaug Lysheim skole
Marius Svengård Selbu ungdomsskole
Roar Svengård Hommelvik ungdomsskole
Anne Merete Ullvær Hitra
Marit Vemundstad Statsbygd skole
Ingrid Vuttudal Sodin
Vigdis Vuttudal Krogstadøra oppvekstsenter
Ulrich Winther Ila skole
Gry Østvik Nerskogen skole
Silje Øvstedal Høyeggen skole
Stig Ivar Aasan Åsly skole
Tom-Erik Kroknes Dalgård skole og ressursenter
Unn-Kristin Sundet Alle skoler i Bjugn
Kurt Tollaksen Utleira skole
Hugo Hansen Fosen videregående skole
Liv Knutsen Holand Strand barne- og ungdomsskole
Marianne Nyborg Røros skole
Kari Haugskott Byåsen videregående skole
Ronny Folvik Krokstadøra oppvekstsenter
Anne Forren Snildalsli Ven Oppvekstsenter
Kenneth Skarsvåg Botngård skole
Eva Forbord Kolstad skole
Tone Helgemo Lundamo skole og barnehage
Øyvind Rasmussen Grøtte skole
Eva Berdal Nygård Åset skole
Elizabeth Spidsøe Thora Storm vgs
Morten Rugsveen Brundalen skole
Sissel Nevermo Hommelvik ungdomsskole
Liv Knutsen Holand Strand barne- og ungdomsskole
Anne-Kristin Øie Åsvang skole
Roger Kvannli
Liv Knutsen Holand Strand barne og ungdomsskole
Arild Selvnes Årlivoll
Ingvild Mathisen Gjølme
Ann Kristin Bjørkhaug Gjølme
Ivar Nerhoel Orkanger
Knut Arne Bakke Orkanger
Linda Blåsmo Evjen
Øyvind Rasmussen Grøtte skole
Sigrun Halsen Orkanger ungdomsskole
Bjørnar Solvang Gimse Ungdomsskole
Gunnhild Buhaug Buvik skole
Camilla Horneman Utleira skole
Johannes Köpple Charlottenlund barneskole
Ole Morten Lindgjerdet Saksvik skole